ADRES
M&J Polska
ul. Amona 38E
81-601 Gdynia

NIP 958-140-90-07
Regon 192985774Agro-Fish Sp. z o.o.
http://www.agro-fish.pl

Charakterystyka klienta

Agro-Fish Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się producent mączki rybnej, oleju rybnego oraz pasz dla zwierząt nowej generacji. Firma z powodzeniem sprzedaje swoje produkty na rynku polskim i europejskim. Stawiając na poprawienie jakości sprzedawanych produktów właściciele stale inwestują w rozwój parku technologicznego firmy. Wraz z dynamicznym rozwojem Spółki nadszedł czas na odpowiednią prezentację firmy w internecie.

Cel

Stworzenie nowej prawidłowo przedstawiającej wizerunek firmy strony internetowej. Prosta nawigacja serwisu. Budowa działu z ogłoszeniami o udzielenie zamówienia publicznego, udostępnienie przeglądania ogłoszeń z poziomu strony www, możliwość pobrania ogłoszenia do druku w formacie pliku pdf. Wyróżniona pozycja ogłoszeń na głównej stronie. Przedstawiony maksymalny czas realizacji całego zlecenia nie dłuższy niż 4 dni !!

Wykonanie

Serwis został podzielony na 4 działy:

  • firma - prezentacja firmy, opis działalności, historia i osiągnięcia. Tutaj również zostały wymienione 3 główne produkty wraz z możliwością przejścia do bardziej precyzyjnego opisu w dziale produkty;
  • produkty - to szczegółowy opis produktów wraz ze specyfikacją chemiczną;
  • kontakt - dane teleadresowe, mapka dojazdu;
  • ogłoszenia - czwarta pozycja zaznaczona na czerwono przedstawia dział z ogłoszeniami, który został specjalnie wyróżniony (na prośbę klienta) ze względu na zawartą wartość merytoryczną. Pozycja ta nie zawsze będzie widoczna dlatego została umieszczona na końcu menu.

Całość została przedstawiona tak, aby każdy kto odwiedza stronę naszego klienta z łatwością mógł zidentyfikować profil działalności firmy. Prosta i funkcjonalna nawigacja serwisu sprawiła, że dotarcie do ważnych informacji jest bardzo proste. Kolorystyka stonowana, nie męcząca, przyjazna dla odwiedzających. Z myślą o dynamicznym rozwoju Spółki serwis jest przygotowany do dalszej rozbudowy.

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu:
http://www.agro-fish.pl

Zobacz nasze całe portfolio.