ADRES
M&J Polska
ul. Amona 38E
81-601 Gdynia

NIP 958-140-90-07
Regon 192985774



Hotel Opera Antiaging & SPA



http://www.hotelopera.pl

Charakterystyka klienta

Hotel Opera - położonym w zaciszu zalesionych wzgórz Sopotu. Kameralnie usytuowany w sąsiedztwie Opery Leśnej zapewnia niepowtarzalną atmosferę podczas pobytu, bez względu na jego charakter - rekreacyjny czy biznesowy. Obiekt jest zabytkiem wpisanym do rejestru zabytków województwa pomorskiego. Wcześniej była tam strzelnica myśliwska. Hotel został gruntownie zmodernizowany i przebudowany.

Cel

Rosnący rozwój branży hotelowej w Polsce wymaga od ich właścicieli wprowadzania do swojej oferty różnego typu dodatkowych usług. Nasz klient zdecydował się na rozszerzenie swojej oferty o usługi Antiaging & SPA. Hotel zmodernizowano w celu zapewnienia odpowiedniego klimatu przyszłym odwiedzającym. Stawiając na rozwój oferowanych usług nasz klient potrzebował serwisu internetowego, który w pełni będzie przedstawiał szczególny charakter tego miejsca.

Wykonanie

Projekt wykorzystujący zrobione przez nas zdjęcia przygotowany został z myślą o jak najwyraźniejszej prezentacji obiektu. Całość została podzielona na dwa podstawowe działy: Hotel i Antiaging & SPA. Pierwszy dział przedstwia niezbędne informacje o części hotelowej, drugi natomiast jest w całości poświęcony nowo otwartemu centrum odnowy biologicznej. Wybrane podstrony zwierają łatwy w obsłudze CMS naszego autorstwa. Kolorystyka serwisu oddaje klimat i lokalizacje miejsca, w którym Hotel się znajduje. Platforma została przygotowana w czterech językach: polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu:
http://www.hotelopera.pl

Zobacz nasze całe portfolio.